* |
АВРУЦЬКИЙ В’ячеслав В’ячеславович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT). Інструктор КСУ з робочих якостей
ЗКД. |
Умань |
|
АЛЕКСАНДРОВ Борис Петрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; ЗКД/ЗС) |
Одеса |
* |
АМПІЛОГОВ Костянтин Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ,помічник судді в захисному розділі/фігурант
вищої категорії (IGP I-III; BH/VT). |
Дніпро |
* |
АМПІЛОГОВА Вікторія Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; ВН; FH-1) |
Дніпро |
* |
АНІСІМОВА Анна Геннадіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, BH/VT, ЗКД) |
Мариупіль |
* |
АНТОНЕНКО Володимир Олексійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IGP I-III; СK; BH/VT) |
Київ |
* |
АНТОНЕНКО Оксана Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
АНТОНЮК Сергій Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ПРС |
Тернопільска обл, с.Гої |
* |
АРЦИБАШЕВ Богдан Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ЗКД/ЗС) |
Харків |
* |
АФАНАСЬЄВ Анатолій Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ПРС; ЗКД/ЗС; КС) |
Хмельницький |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
БАБЕНКО Олександр Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей. Інструктор (IGP I-III; СК; FH ; BH/VT) |
Харків |
* |
БАРДАСЬ Владислав Юрійович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Житомир |
* |
БАРДАСЬ Юрій Георгійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT; Відсіч; КС; ЗКД/ЗС, ССД; ПРС) |
Житомир |
* |
БЕРЕЗОВСЬКА Анжела Олексіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT; ССД) |
Харків |
* |
БЕЛІЛЬЦЕВА Людмила Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей Obedience, Ralli Obedience |
Одеса |
* |
БІБІКОВА Ольга Ігорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей IPO-R |
Київ |
* |
БЛАГОДАРНИЙ Сергій Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Одеса |
* |
БОБРИЦЬКА Ольга Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Agility, Кінологічний фрістайл, фрізбі) |
Львів |
* |
БОГДАНОВ Валентин Валентинович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Київ |
* |
БОЖКО Наталія Олександрівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК; ЗКД; Agility). |
Суми |
* |
БОЖКО Олег Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей BH/VT .Інструктор КСУ з робочих якостей,
помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (BH/VT, IGP I-III,СК) |
Сумська обл. |
* |
БОЙКО Валентин Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант
(IGP I; BH/VT) |
Миколаївська обл. |
* |
БОЙКО Ольга Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I; BH/VT) |
Радомшель |
* |
БОЙКО Тетяна Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київ |
* |
БОНДАРЕНКО Василь Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК; ЗКД/ЗС; КС) |
Суми |
* |
БОРДУНОВ Олексій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Mondioring; ВН/VT; КС) |
Київ |
* |
БОРИСЕНКО Лариса Анатоліївна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R, Agility.
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; ВH/VT; ЗКД) |
Павлоград |
* |
БОРИСЕНКО Марія Віталіївна |
Суддя КСУ з робочих якостей «Agility» |
Павлоград |
* |
БОРОВИКОВА Дар'я Сергіівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей «Agility». |
Суми |
* |
БРАТАХ Ольга Євстахіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Львів |
* |
БРИНЬКО Світлана Вацлавівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
БРУЖИНА Петро Євгенович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД, ЗС, ССД, ПРС)
|
Київ |
* |
БУЛА Людмила Валер’янівна |
Суддя МКФ з робочих якостей |
Суми |
* |
БУРДЕЛЬНИЙ Андрій Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Хмельницька обл. |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ВАСИЛИК Катерина Олександрівна |
Суддя КСУ з робочих якостей BH/VT;СК.
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (IGP I-III;IBGH I-III; ЗКД) |
Запоріжжя |
* |
ВАЩЕНКО Марія Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
ВЕРЕЩАК Вадим Дмитрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей Відсіч. Помічник судді з Відсічі ВПР. |
Беридичев |
* |
ВИСОЦЬКИЙ Валерій Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; КС; ПРС). |
Київ |
* |
ВОВК Олександр Олександрович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Суми |
* |
ВОЗДРОГАНОВА Наталя Анатоліївна |
Суддя КСУ з робочих якостей Agility |
|
* |
ВОЙНИЧ Василь Васильович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Вінницька обл. |
* |
ВОІНОВА Тамара Юріївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД). Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК) |
Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ГАВА Юрій Павлович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; СК) |
Мелітополь |
* |
ГАЙДУК Сергій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС, ССД, ПРС).
Інструктор КСУ з робочих якостей (СвГ; BH/VT) |
Хмельницкий |
* |
ГАЛАН Олександр Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT, IGP I-III. |
Чернівці |
|
ГАЛИНКІНА Ірина Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT, IBGH 1-3, IGP I-III) |
Харків |
* |
ГАТАЛА Юліан Богданович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Бориспіль |
* |
ГЕРЦ Марія Андріївна |
Суддя МКФ з робочих якостей Mondioring.
Суддя КСУ з робочих якостей ВН/VT.Інструктор КСУ з робочих якостей СК. |
Київ |
* |
ГЛАДКОВА Олена Геннадіївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; IBGH 1-3)
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; ЗКД/ЗС) |
суми |
* |
ГОЛОВАНЕНКО Наталія Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СK; BH/VT) |
Київ |
* |
ГОМЗАР Валерій Юрійович |
Суддя КСУ з робочих якостей IPO-R.
Інструктор, помічник судді в захисному
розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT; ЗКД/ЗС). |
Сумська обл. |
* |
ГОНЧАР Олена Вікторівна |
Суддя МКФ з робочих якостей Кінологічний фрістайл.
Інструктор КСУ з
робочих якостей (BH; СК) |
Київ |
* |
ГОНЧАРЕНКО Галина Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії СК; BH/VT;IGP –I).
Інструктор
КСУ з робочих якостей з вівчарної служби (Традиційний стиль) |
Київ |
* |
ГОНЧАРЕНКО Олексій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (IGP I-III; СК; BH/VT).
Інструктор КСУ з робочих
якостей з вівчарної служби (Традиційний стиль, NHAT) . |
Київ |
* |
ГОНЧАРУК Галина Семенівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Agility; СК; ЗКД) |
Львів |
* |
ГОРАК Роман Степанович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ЗКД/ЗС; ПРС ). |
Львів |
* |
ГОРДІЄНКО Вячеслав Леонідович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; IBGH I-III,СК, ЗКД/ЗС).
Помічник судді в
захисному розділі/фігурант ЗС, ВПР. |
Київ |
* |
ГОРДІЄНКО Галина Павлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT;IBGH I-III,СК,ЗКД/ЗС).
Помічник судді в
захисному розділі/фігурант ЗС, ВПР. |
Київ |
* |
ГОРЄЛОВА Оксана Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT) |
Одеса |
* |
ГРЕБЕНЮК Сергій Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС , СК; BH/VT).
Інструктор КСУ з робочих
якостей (IGP -I;IBGH I-III,).
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Нікополь |
* |
ГРИДЬКО Леонтій Петрович |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак |
Київ |
* |
ГРИМОТ Вадим Юрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД) |
Харків.обл. |
* |
ГРИЦИНА Андрій Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Суми |
* |
ГРИШКО Діана Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак |
Харків |
* |
ГРИЩИШЕНА Марія Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; ЗКД) |
Хмельницький |
* |
ГРОСУЛ Віктор Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, BH/VT, ЗКД) |
Хмельницький |
* |
ГУСАК Сергій Станіславович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ССД).
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
Д’ЯКОВА Наталія Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; СК).
Кермайстер. |
Київ |
* |
ДЕНИСЕНКО Вячеслав Вікторович |
Cуддя КСУ з робочих якостей з Відсічі |
Харків |
* |
ДЕНИСОВА Анастасія Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT |
Вишгород, Київська обл. |
* |
ДЕРКАЧ Анастасія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT, IBGH I-III |
Київ |
* |
ДЖУРА Оксана Леонідівна |
Суддя МКФ з робочих якостей Кінологічний фрістайл. Суддя КСУ з робочих
якостей Agility. |
Одеса |
* |
ДЗЕДЗИЦЬ Володимир Христофорович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; СК). |
Тернополь |
* |
ДОБОШ Іван Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
|
* |
ДОЛЖИКОВ Данило Едуардович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ПРС). |
Київ |
* |
ДОЛУСОВА Наталія Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Obedience , Obedience Rally) |
Суми |
* |
ДОРОШ Вікторія Ігорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; ССД) |
Київська обл, Баришівка |
* |
ДРОНОВА Ольга Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київська область м.Ірпінь |
* |
ДУБРОВІН Павло Михайлович |
Помічник судді з «Відсічі» ВПР. |
Бровари |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЄРМУЛЬНІК Ольга Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT.СК |
Київ |
* |
ЄРЬОМЕНКО Алла Степанівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT). Інструктор (ЗКД/ЗС). |
Маріуполь |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЖАРКОВ Ігор Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей з «Відсічі» |
Київ |
* |
ЖАРЧЕНКОВА Юлія Франсівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; ЗКД) |
Хмельницький |
* |
ЖУРАВЛЬОВА Діна Іванівна |
Суддя КСУ з робочих якостей з дог-фризбі, та дог- фризбі фристайлу Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT,СК) |
Кривий Ріг |
* |
ЖУРБА Олена Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH-VT |
Дніпропетровська обл. |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЗАМЛИНСЬКИЙ Валерій Борисович |
Суддя FCI з робочих якостей
Кермайстер/ZTP. (IGP I-III; BH/VT; СК; FH; ЗКД/ЗС) |
Київ |
* |
ЗАМЛИНСЬКИЙ Олексій Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; СК) |
Київ |
* |
ЗАПОВІТРЯНИЙ Ігор Станіславович |
Суддя FCI з робочих якостей IGP I-III; IPO-R; FH; СК; BH/VT; Відсіч; КС; ЗКД/ЗС; ССД) |
Сумська обл. |
* |
ЗІСКАНТ Ігор Михайлович |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III; FH)
Кермайстер/ZTP
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК; ЗКД/ЗС)
|
Одеса |
* |
ЗОЛОТУХА Павло Ігоревич |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії з Agility |
Павлоград |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ІВАНІЦЬКИЙ Сергій Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область |
* |
ІВАНОВ Олександр Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч ).
Помічник судді з «Відсічі» ВПР. |
Київ |
* |
ІВАНЧЕНКО Ольга Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей "Obedience" |
Київ |
* |
ІГНАТОВИЧ Ігор Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей з Відсічі |
Київська область, Вишгородський район |
* |
ІЩЕНКО Світлана Іванівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT; СК |
Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
КАЛАШНІК Оксана Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ССД) |
Дніпропетровська область,с.Кринички |
* |
КАРАБЕТ Інна Григорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС). |
Одеса |
|
КАСІЧ Віталій Андрійович |
Помічник судді з «Відсічі» ВПР |
Біла Церква |
* |
КВАРТА Юлія Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей Obedience.
Суддя-стажер, інструктор КСУ вищої категорії з робочих якостей Agility.
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак. |
Харків |
* |
КИРИЧЕНКО Дмитро Валерійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Agility, Mondioring), помічник судді в захисному розділі /декой. |
Харків |
* |
КЛАСС Ольга Петрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії «Agility» |
Одеська область |
|
КЛИМЕНКО Сергій Олегович |
Помічник судді з «Відсічі» ВПР |
Запоріжжя |
* |
КЛЮНЬ Юрій Романович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СK; BH/VT) |
Івано-Франківськ |
* |
КОВАЛЕНКО Максим Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей Відсіч |
Львів |
* |
КОВАЛЬ Олексій Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I; Mondioring ; СК; BH/VT; ЗКД;ЗС) |
Одеса |
* |
КОЗОРІЗ Дмитро Іванович |
Суддя FCI з робочих якостей. Кермайстер/ZTP (IGP I-III; BH/VT; FH; СК) |
Київ |
* |
КОЛЕСНИК Сергій Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД |
Вишгород, Київська обл. |
* |
КОЛОМІН Вадим Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС). |
Дніпродзержинськ |
* |
КОЛОТВИНОВА Тетяна Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Харківська обл. |
* |
КОЛПОВСЬКИЙ Олександр Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ССД; ПРС; ЗС; ЗКД) |
Харків |
* |
КОРЖИЛОВ Роман Борисович |
Інструктор КСУ, помічник судді в захисному розділі/фігурант (BH, IPO-R) |
Сумська обл. |
* |
КОРОЛЬКОВ Олексій Олексійович |
Суддя КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
КОСТЕНКО Марія Віталіївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД, СК, BH/VT) |
Кропивницький |
* |
КОСТЮК Олег Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак |
Київ |
* |
КОТОВ Леонід Леонідович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС, ССД, IGP-1) |
Мариупіль |
* |
КОШЕЛЄВ Олександр Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (IGP I-III; BH/VT; СК) |
Біла Церква |
* |
КРАСІЛЬНІКОВА Тетяна Анатоліївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Одеса |
* |
КРАСОВСЬКИЙ Дмитро Петрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, ССД) |
Ромни |
|
КРЕЙДЕНКО Тетяна Леонідівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з Agility. |
Одеса |
* |
КРИВОРОТ Віталій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (Відсіч; КС; ЗС; ЗКД). |
Біла Церква |
|
КРОЧАК Віталій Володимирович |
Суддя МКФ з робочих якостей. Кермайстер /ZTP (IGP I-III; BH/VT) |
|
* |
КРУЧЕНЮК Вячеслав Володимирович |
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Житомир |
* |
КРЮЧКОВА Тетяна Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT) |
Запоріжжя |
* |
КУДАШКІН Дмитро Леонідович |
Суддя КСУ з робочих якостей ССД. Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Харьків |
* |
КУДАШКІН Леонід Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Харьків |
* |
КУДАШКІНА Олена Михайлівна |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III; FH). Суддя КСУ з робочих якостей (IPO-R; BH/VT;СК ; ЗКД) |
Харьків |
* |
КУДІНОВ Андрій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ССД;ПРС) |
Суми |
* |
КУДРИНСЬКА Ольга Анатоліївна |
Суддя КСУ з робочих якостей Дог-фризбі,дог фризбі фрістайл. Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії Agility |
Кривий Ріг |
* |
КУЗНЄЦОВ Дмитро Геннадійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Київ |
|
КУЗЬМЕНКО Ірина Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III;СК; BH/VT; ЗКД/ЗС) |
Кропивницький |
|
КУЗЬМУК Владислав Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; ПРС). |
Київ |
* |
КУКУРУЗА Аліна Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД, ПРС) |
Дрогобич |
* |
КУНІЧИК Ганна Станіславівна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R. Суддя-стажер Інструктор (IGP I-III; FH; BH/VT; СК) |
Київ |
* |
КУРЕНКОВА Юлія Анатоліївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (ВН/VT; IGP I-III) |
Житомир |
* |
КУРСЬКА Анастасія Сергіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Нікополь |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЛАВРИНЕНКО Андрій Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч,ССД) , помічник судді в захисному розділі/фігурант вищоїй категорії.Суддя-стажер (IGP I-III; СК; BH/VT). |
Харьків |
|
ЛАВРИНЕНКО Олександра Павлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД, ПРС) |
Миколаїв |
* |
ЛАКОШКО Олена Станіславівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Agility; Mondioring) |
Харків |
* |
ЛАПА Ірина Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT; СК |
Вінницька обл. |
* |
ЛЕННГРЕН Георгій Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч) |
Київ |
* |
ЛЕЩЕНКО Наталія Петрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; ЗКД). |
Київ |
* |
ЛІСНИЧЕНКО Олександр Ігорович |
Суддя КСУ з робочих якостей "Agility"; IPO-R |
Павлоград |
* |
ЛИСЕНКО Максим Борисович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС, ССД, ПРС) |
Бердичів |
* |
ЛИСИЦЬКА Наталія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей Agility |
Харьків |
|
ЛИТВИНЕНКО Діана Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, BH/VT) |
Київ |
* |
ЛИТОВЧЕНКО Вячеслав Григорович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Черкаси |
|
ЛІСНИЧЕНКО Олександр Ігорович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ("Agility"; IPO-R)
Суддя КСУ з робочих якостей "Agility" |
Павлоград |
* |
ЛОБОДА Весна Олегівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ССД;ПРС). Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК) |
Київ |
|
ЛОГІНОВА Яна Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ПРС; ССД) |
Миколаїв |
|
ЛОКТІОНОВ Олексій Валерійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Київ |
* |
ЛУХІН Сергій Андрійович |
Суддя КСУ з робочих якостей IPO-R. |
Харків |
* |
ЛЮБИЧЕНКО Дмитро Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Obedience,СК,ЗКД, Obedience Rally) |
Одеса |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
МАЗУРЕНКО Тетяна Вікторівна |
Суддя FCI з робочих якостей IPO-R
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; FH; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
МАЛАХОВА Оксана Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД,ВН-VT,СК) |
Харків |
* |
МАЛЄВ Юрій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей. «Служба спасіння на воді» (ССВ). |
Київ |
* |
МАЛІЙ Сергій Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей
Кермайстер/ZTP (IGP I-III; BH/VT; СК; ЗКД/ЗС) |
Запоріжжя |
* |
МАЛІКОВА Альона Іванівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT ;IGP-1, ЗКД, ЗС, ССД, ПРС) |
Мукачєво |
|
МАМЧУР Олег Олександрович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ("Obedience") |
Харьків |
* |
МАРИНЧУК Сергій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ПРС; ССД, BH/VT; СК) |
Одеса |
* |
МАРИНЧУК Тетяна Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ССД) |
Одеса |
* |
МАРКЕВИЧ Маргарита Андріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київ |
* |
МАРКОВА Гульнара Ільясовна |
Суддя КСУ з робочих якостей «Служба спасіння на воді» (ССВ), BH/VT, IBGH I-III. Інструктор КСУ з робочих якостей IGP-FH. |
Київ |
* |
МАРТИНОВИЧ Олег Миколайович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищей категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Луцьк |
* |
МАРУНИЧ Юлія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (ЗКД, BH/VT,СК) |
Київ |
* |
МАТВЄЄВ Артем Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Кропивницький |
* |
МАХИНЯ Михайло Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київська область |
* |
МАЦУР Наталія Іванівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС;ПРС;ССД) |
Мукачево |
* |
МЕЛЬНИК Тетяна Вікторівна |
Суддя КСУ з робочих якостей(СК, BH/VT). Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, BH/VT, Відсіч) |
Кропивницький |
* |
МЕЛЬНИЧУК Олена Михайлівна |
Суддя КСУ з робочих якостей Кінологічний фрістайл. Інструктор (СК) |
Київ |
* |
МИХАЙЛОВ Євген Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей(Відсіч, ЗКД/ЗС; КС; ПРС; BH/VT; СК) |
Запоріжжя |
|
МИХАЙЛОВСЬКИЙ Ігор Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT |
Одеса |
* |
МИХАЙЛЮК Сергій Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей. (ЗКД/ЗС; КС; ССД; ПРС; IGP I-III; СК; BH/VT), Помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії |
Київ |
* |
МІЗГІРЬОВА Ірина Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД;СК |
Львів |
* |
МИРГОРОДСЬКА Юлія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії
ВН/VT,CK, IBGH-1-3,Obedience, IGP 1-3. |
Буча |
|
МІЛЬКОВСЬКИЙ Микола Леонідович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД;ССД) |
Івано-Франківськ |
* |
МІШЕНКОВА Лариса Станіславівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ССД) |
Київ |
* |
МОГИЛЬОВ Руслан Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III) |
Харків |
* |
МОЖЕВЄЛОВА Олександра Георгіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД). |
Київ |
* |
МОРОЗОВ Олександр Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей,помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Донецьк |
* |
МОХОВА Зінаїда Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
НАГОРИНСЬКА Ольга Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT ,СК). Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT;ЗКД) |
Вінниця |
* |
НАЛОБІНА Ірина Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СK; BH/VT;ЗКД) |
Буча |
* |
НАСТЕВИЧ Дарья Владимировна |
Суддя КСУ з робочих якостей, (IGP I-III; FH; СК; ВH/VT;ЗКД). Інструктор з робочих якостей Obedience. |
Київ |
* |
НАУМОВ Максим Валерійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Суми |
* |
НЕМЧЕНКО Марина Олегівна |
Суддя FCI з робочих якостей Obedience та
вівчарної служби (Традиційний та збираючий стилі). Суддя КСУ з IPO-R,IBGH 1-3
Інструктор з робочих якостей Agility; ВН/VT.
|
Київ |
* |
НЕЧАЄВ Михайло Юрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; BH/VT). |
Харьків |
* |
НЕЧІПУРЕНКО Валентин Олегович |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Одеса |
* |
НОВІЦЬКА Марина Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT,ССД) |
Одеса |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ОЖОГА-МАСЛОВСЬКИЙ Гліб Вадимович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP -I -III СК; BH/VT) |
Харьк.обл. |
|
ОЛІЙНИК Жанна Сергіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей "Agility" |
Киів |
* |
ОМЕЛЬЧЕНКО Едуард Анатолійович |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III). Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT).
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Дніпропетроська.обл. |
* |
ОНУПКО Сергій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ПРС). |
Київ |
* |
ОПАНАСЕНКО Сергій Іванович |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; FH; СК) |
Дніпро |
* |
ОСОВСЬКИЙ Олексій Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей,помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I; СК; BH/VT) |
Івано-Франківськ |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ПАВЛЕНКО Карина Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якосте ССД. Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; FH; СК; BH/VT Obedience; ЗКД) |
Харьків |
* |
ПАЛАМАРЕНКО Дарія Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак, Agility |
Черкаська область |
* |
ПАЛАМАРЕНКО Тетяна Антонівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак, Agility |
Черкасская обл. |
* |
ПАЛІЙ Микола Климович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ВН; СК) |
Кіровоград |
|
ПАСЕЧНИК Валентин Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч) |
Київ |
* |
ПАСІЙ Владислав Сергійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Київ |
* |
ПАСІЙ Марина Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH-VT, СК, ЗКД |
Київ |
* |
ПЕРШИНА Олександра Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей Кінологічний фрістайл. Інструктор Agility. |
Київ |
* |
ПЕТРИК Віктор Михайлович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; BH/VT; СК; Відсіч). |
Київ |
* |
ПЕТРОВ Михайло Олександрович |
Помічник судді в захисному розділі декой;
ВПР з «Відсічі» |
Київ |
* |
ПЄШКО Катерина Сергіївна |
BH-VT (інструктор); Аджиліті (інструктор); |
Київ |
|
ПЄХАРЄВА Катерина Станіславівна |
Суддя КСУ з робочих якостей їздових собак. Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН/VT; СК) |
Харків |
* |
ПІГОЛЬЧУК Наталія Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH-VT |
|
* |
ПИРОГОВ Сергій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT)
Помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії, Інструктор КСУ з робочих якостей IGP I-III |
Рівное |
* |
ПИСАРЧУК Вікторія Віталіївна |
Суддя КСУ з робочих якостей з їздового спорту |
Ірпень |
* |
ПЛАТОНОВА Ольга Іванівна |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT; ЗКД; "Obedience") |
Харьків |
|
ПОЛАК Кшиштоф |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; BH/VT; СК) |
Київ |
* |
ПОДЗУБАНОВА Валерія Сергіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН/VT;СК) |
Київ |
* |
ПОДЛІН Артем Михайлович |
Суддя КСУ з робочих якостей з вівчарної служби (Традиційний та збираючий стилі); «Obedience». Інструктор КСУз робочих якостей ВН/VT,IBGH 1-3. Інструктор КСУ вищої категорії з робочих якостей IPO-R. |
Одеса |
* |
ПОДЛІН Михайло Володимирович |
Суддя FCI з робочих якостей (Obedience )
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT; ЗКД/ЗС) |
Одеса |
* |
ПОЛАК Кшиштоф |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС) |
Київ |
* |
ПОЛІЩУК Андрій Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT |
Чернівці |
* |
ПОЛІЩУК Юрій Борисович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; IGP I-III; СК) |
Хмельницький |
* |
ПОНОМАРЕНКО Анна Ярославівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД) |
Київ |
* |
ПОПОВ Олександр Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кермайстер/ZTP (IGP I-III; FH; BH/VT) |
Кривий Ріг |
* |
ПРИХОДЬКО Євген Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Суми |
* |
ПРОНЬ Сергій Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ССД) |
Полтава |
* |
ПРОТОПОПОВА Олена Федорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT, IGP I-III) |
Харків |
* |
ПРОФАТЕЛЮК Сергій Павлович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ВН |
Винницкая обл. |
|
ПУЗІЙЧУК Крістіна Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, ЗКД) |
Київ |
|
ПУНТУС Віталій Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей ССД |
Вінницька область, м. Жмеринка |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
РАДЖАБОВ Павло Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД) |
Київська обл. |
* |
РАДЧЕНКО Валерій Андрійович |
Суддя КСУ з робочих якостей IPO-R. Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
|
* |
РАДОМИСЛЬСКИЙ Олег Романович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; КС; ПРС) |
Одеса |
|
РАДЧЕНКО Валерій Андрійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей IPO-R. Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Київ |
* |
РИБАЧОК Юлія Рудольфівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з вівчарної служби (Традиційний та збираючий стилі) |
Київ |
* |
РОМАНОВА Валентина Анатоліївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT, IPO-R) |
Ромни |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
САЛІЙ Валентин Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT)
Помічник судді в захисному розділі/фігурант |
Одесса |
|
САХНО Андрій Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Київ |
|
СЕВЕРИН Артем Геннадійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Дніпропетровськ |
|
СЕНЧА Юрій Васильович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Чернигів |
|
СЕРХОВЕЦЬ Сергій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ПРС; ССД) |
Хмельницький |
|
СИЩЕНКО Інна Геронтівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Краматорськ |
|
СЄЧІНА Вікторія Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT,СК) |
Дніпро |
|
СКЛЯРЕНКО Марина Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД) |
Дніпро |
* |
СКОРУПСЬКА Катерина Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з Agility |
Дніпро |
* |
СЛАВІН Семен Сергійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС; ЗКД/ЗС). |
Одеса |
|
СМІРНОВА Олена Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК; ЗКД) |
Харків |
* |
СМОЛА Алла Вікторівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; ЗКД) |
Запоріжжя |
* |
СОСНОВИЙ Костянтин Анатолійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; ПРС) |
Львів |
* |
СОШЕНКО Антон Васильович |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT, Відсіч, ССД |
Харків |
* |
СОФІЯН Дмитро Вікторович |
Суддя КСУ з робочих якостей (ЗКД/ЗС; ПРС; ССД) |
Хмельницький |
|
СПІВАК Олена Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з Agility. |
Суми |
* |
СТАНКОВА Наталья Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT) |
|
|
СТОЛЯРОВА Наталія Павлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з BH/VT |
Київ |
* |
СТРАТІЄВСЬКИЙ Олександр Іванович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; ЗКД/ЗС; СК) |
Кіровоград |
* |
СУДАКОВА Дар’я Євгенівна |
Суддя КСУ з робочих якостей з Agility. |
Київ |
* |
СУЛИМА Уляна Василівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД) |
Київ |
|
СУПРУН Наталія Василівна |
Інструктор КСУ |
Днпро |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ТАЛАЛАЄВА Олена Петрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT |
Одеса |
* |
ТАРАСЕНКО Любов Олександрівна |
Суддя FCI з робочих якостей (ЗКД/ЗС; IGP I-III; FH; BH/VT; СвГ). Інструктор КСУ вищої категорії з робочих якостей "Agility" |
Дніпро |
* |
ТАРАСОВ Андрій Іванович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Херсон |
* |
ТЕПЛА Ірина Валеріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей Obedience |
Київ |
|
ТЕРЬОХІНА Дар’я Ігорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з Agility. |
Харків |
* |
ТИЗЬО Іван Ілліч |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; ВН) |
Харків |
* |
ТИМОШЕНКО Алла Олегівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей з їздового спорту |
Київ |
* |
ТІМЧЕНКО Тетяна Михайлівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей BH/VT; СК |
Харків |
* |
ТІРСЬКА Поліна Євгенівна |
Суддя КСУ з робочих якостей ЗКД/ЗС. Інструктор КСУ з робочих якостей СК, BH/VT, Mondioring |
Київ |
* |
ТИХОНЕНКО Світлана Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT) |
Чернігів |
* |
ТКАЧЕНКО Олена Вадимівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії (IGP I-III, IPO-R,СК, ВН) |
Київська обл.,с.Гора Бориспільский р-н |
* |
ТОПЧІЙ Олексій Олександрович |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III; FH; BH/VT; СК) |
Харьків |
* |
ТРЕМБАЧ Валерій Олександрович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС). |
Хмельницький |
|
ТРУБАЧОВА Катерина Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ЗКД) |
Київ |
* |
ТРУБЧАНІНОВ Анатолій Миколайович |
Суддя FCI з робочих якостей (IGP I-III; IPO-R; FH; BH/VT; СК) |
Київська обл.,с.Гора Бориспільский р-н |
|
ТУРЕНКО Юлія Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Київ |
* |
ТЮТЮННИК Валерій Миколайович |
Інструктор, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Біла Церква |
* |
ТЮТЮННИК Олена Віталіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; ВН/VT).) |
Харків |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
УВАРОВ Олександр Сергійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії (IGP -I; СК; BH/VT) |
Киів |
* |
УРБАН Богдан Васильович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP; СК; BH/VT) |
Київська обл. |
* |
УРБАН Василь Романович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT;IGP-1; Кермайстер) |
Київська обл. |
* |
УТКІНА Наталія Йосипівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; СК, Mondioring) |
Одеса |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ФАЛЮТА Анастасія Олексіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Одеса |
* |
ФЕСЬКОВА Інна Володимирівна |
Суддя КСУ з робочих якостей Дог-фрізбі, дог-фрізбі фристайл. Інструктор КСУ з робочих якостей Кінологічний фрістайл. |
|
* |
ФІК Руслан Миколайович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; СК; BH/VT) |
Тернопіль |
* |
ФІНКЕЛЬ Семен Носонович |
Суддя МКФ з робочих якостей (BH/VT, IPO-R, IFH; IGP I-III).
Кермайстер/ZTP.
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; ЗКД/ЗС). |
Киів |
* |
ФІСУН Анна Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; IPO-R; ССД) |
Харків |
* |
ФРОЛОВА-КУДАШКІНА Варвара Геннадіївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей вищої категорії BH/VT.
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК; ЗКД). |
Харків |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ХАМІТОВ Тимур Віленович |
Суддя КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Київ |
* |
ХИЖНЯК Віталій Миколайович |
Суддя КСУ з робочих якостей. Кермайстер (IGP -I-III; ВH/VT; СК; ЗКД/ЗС) |
Донецьк |
* |
ХОЛОД Діана Едуардівна |
Суддя стажер КСУ з робочих якостей Agility |
Київ |
* |
ХОМЕНКО Артем Михайлович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT;СК;ЗКД; Відсіч) |
Кропивницький |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЧЕБАНОВА Інна Вікторівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СK; BH/VT; ЗКД) |
Ірпінь |
* |
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Анна Олександрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Дог-фризбі,дог фризбі фрістайл) |
Кривий Ріг |
* |
ЧЕРЛАТ Артем Віталійович |
Інструктор КСУ з робочих якостей, помічник судді в захисному розділі/фігурант (IGP I-III; BH/VT; Mondioring). Помічник судді в захисному розділі/декой. |
Одеса |
* |
ЧЕРЛАТ Віталій Віталійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (BH/VT; Mondioring) Інструктор КСУ з робочих якостей (IBGH I-III, СК, ЗС), помічник судді в захисному розділі/фігурант/декой вищої категорії (IGP I-III; Mondioring) |
Одеса |
|
ЧЕРЛАТ Галина Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT; Mondioring) |
Одеса |
* |
ЧЕРНІКОВ Ілля Володимирович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (BH/VT;СК) |
Вінниця |
|
ЧЕРНЯК Дарія Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей їздових собак, Agility |
Черкаська обл. |
* |
ЧЕХОВСЬКА Олена Григорівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Дог-фризбі,дог фризбі фрістайл) |
Кривий Ріг |
* |
ЧУГУЄВ Геннадій Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей. ("Agility"). |
Одеса |
* |
ЧУМАК Марина Євгенівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей СК |
Одеса |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ШВЕДЧЕНКО Ангеліна Олексіївна |
Суддя КСУ з робочих якостей (Кінологічний фрістайл) |
Дніпро |
* |
ШЕПЕЛЬ Олександр Вікторович |
Інструктор КСУ з робочих якостей (Відсіч; КС) |
Дніпродзержинськ |
* |
ШИЛІНСЬКА Олена Петрівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, BH/VT) |
Житомир |
* |
ШЛАПАК Сергій Олексійович |
Суддя КСУ з робочих якостей (IPO-R; IGP I-III; СК; BH/VT; ЗКД/ЗС), помічник судді в захисному розділі/фігурант вищої категорії |
Сумськая обл. |
* |
ШУЛЬГА Олена Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (СК, ССВ) |
Одеса |
|
ШТАНДАРОВ Ян Володимирович |
Суддя КСУ з робочих якостей (СК; BH/VT) |
Дніпро |
* |
ШУЛІКА Ольга Володимирівна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (IGP-I; ВН). |
Київська обл. |
* |
ШУЛЬГІНА Альона Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей (ВН; СК; ЗКД) |
Кіровоградська обл. |
* |
ШУСТОВА Таміла Юріївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей Agility |
Київська область, Вишгородський район, |
|
|
|
|
|
|
|
|
* |
ЯНЧУК Дмитрій Юрійович |
Помічник судді в захисному розділі/декой стажер |
Київ |
* |
ЯЦКЕВИЧ Юлія Миколаївна |
Інструктор КСУ з робочих якостей ЗКД |
Київ |
* |
ЯТЧЕНКО Вадим Олександрович |
Помічник судді в захисному розділі/Декой |
Київ |